O kancelárii

Stojíme pri vašej ceste k úspechu a sme spoľahlivým partnerom vášho podnikania


Sme presvedčení, že slovenskí podnikatelia majú nápady, drive aj know-how, aby uspeli nielen doma, ale aj vo svete.

Robíme všetko preto, aby ich cestu za úspechom nebrzdila byrokracia.

Máme viac než 12 rokov praktických skúseností so slovenským daňovým právom a poskytujeme nielen zastupovanie, ale aj poradenstvo a pomoc v oblastiach daňového práva a najmä daňovej kontroly.

Už 12 rokov zjednodušujeme podnikateľom cestu za úspechom

JUDr. Ing. Peter Slávik, PhD.: “TaxLaw som založil pretože verím, že obhajoba prodnikateľskej produktívnej slobody prináša úžasné veci.

JUDr. Ing. Peter Slávik, PhD., ktorý absolvoval Právnickú fakultu Trnavskej univerzity v Trnave. Svoje vzdelanie v oblasti ekonomiky, daní a bankovníctva si rozšíril absolvovaním Fakulty podnikového manažmentu Ekonomickej univerzity v Bratislave. Pôsobí aj na Právnickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, kde získal titul PhD. v odbore finančné a obchodné právo.

Stál pri zakladaní a budovaní dvoch finančných inštitúcií, podieľal sa na rôznych medzinárodných projektoch a transakciách. Vo svojej praxi sa zameriava na daňové a finančné právo, kde s vysokou odbornosťou radí klientom na Slovensku, v rámci Európskej únie, ako aj inde vo svete. Vo svojej kancelárií vedie tím skúsených advokátov, ktorí sú to najlepšie z daňového práva na Slovensku.

Referencie klientov

Sme členom prestížnych organizácií:*

* známka profesionality a odbornosti na vysokej úrovni