Dane

Šikane zo strany daňového úradu odzvonilo

Šikana z daňového úradu

Ako majitelia malých a stredných podnikov na Slovensku, ste sa určite stretli s konaním daňového úradu, ktoré ste vnímali ako neopodstatnenú šikanu. V mnohých prípadoch malé a stredné podniky nemajú časové, odborné ani finančné kapacity, aby podrobne skúmali požiadavky zo strany daňového úradu.

Túto skutočnosť daňový úrad využíva na šikanu vo forme neoprávnených požiadaviek a zahlcuje podnikateľov zbytočnou byrokraciou. Na podnikateľa je vyvíjaný psychický tlak a ten sa nemôže 100% sústrediť na biznis, pre ktorého je často práca poslaním.

 

V reakcii na tento problém skupina advokátov zo spoločnosti TAX LAW vytvorila produkt Daňový hovorca, ktorý zabraňuje tejto nezmyselnej šikane zo strany daňového úradu, prináša slobodu podnikania a dáva priestor podnikateľskej tvorivosti.

 

Ako to funguje?

 

Predstavte si, že daňový úrad bude musieť vo všetkom komunikovať s vašim daňovým hovorcom - advokátom. Všetky starosti s daňovým úradom za vás prevezme a zoberie na zodpovednosť advokát. Advokát, teda osoba právne vzdelaná, riadne zapísaná v komore advokátov, riadne poistená proti škodám. My vás odbremeníme a vy môžete ďalej produktívne podnikať.

Zo skúsenosti zo stoviek daňových konaní vieme, že rétorika daňového úradu je úplne odlišná keď za klienta vystupuje advokát. Podnikateľ častokrát nerozumie čo od neho daňový úrad chce, a tak sa mu pre kľud v duši podvolí. Viete či to čo od vás chcú je zákonné?

Ak o vás daňový úrad vie, že vás permanentne zastupuje advokát, máte ho prakticky na telefóne a oni sú povinní komunikovať s advokátom a nie priamo s vami, rešpekt zo strany daňového úradu voči vám sa ukáže veľmi rýchlo. Ešte lepšie je, mať pokoj od daňového úradu. Vďaka službe Daňový hovorca toto všetko dosiahnete.

Chcete mať v požiadavkách daňového úradu jasno?
Vyskúšajte Daňového hovorcu.

Daňový hovorca je spoľahlivý partner vo Vašom podnikaní. Daňový úrad Vám budeme držat od tela a Vy sa tak budete môcť naplno a bez starostí venovať svojmu podnikaniu.

 

Vyskúšať službu

Naša spoločnosť sa nebojí využiť svoju expertízu a vyzvať predstaviteľov verejných záujmov, aby ochránil tie súkromné.
Sme skupina advokátov, ktorým záleží na podnikateľskej slobode a chceme, aby služba Daňového hovorcu bola dostupná pre malé aj stredné podniky. Aj vy môžete mať na svojej strane advokáta a zbytočne neriskovať pri daňových sporoch. Vezmite osud do vlastných rúk a zaobstarajte si silného partnera v podnikaní.

Chcete vedieť viac o ďalších výhodách, ktoré Vám Daňový hovorca ponúka? Prečítajte si v nasledujúcich článkoch:
Ste malý alebo stredný podnikateľ? S daňovým úradom viac nebudete musieť komunikovať.
Najčastejším pokutám z daňového úradu je koniec
Ako ochrániť svoje podnikanie pred daňovým úradom?
Rozumiete požiadavkám daňového úradu? Chráňte seba a svoje podnikanie.