Dane

Ako ochrániť svoje podnikanie pred daňovým úradom?

Ochrana podnikania

Na Slovensku pribúdajú prípady, kedy daňový úrad požiadal podnikateľa o dokumentáciu, na ktorú nemá zákonný nárok. Zamestnanci daňových úradov často buď dostatočne nerozumejú svojim povinnostiam, alebo ich cielene prekračujú, aby si uľahčili prácu a bezdôvodne potrestali malú alebo stredne-veľkú firmu domnievajúc sa, že nebude odporovať.

Spoločnosť TAX LAW sa často stretáva so snahou daňového úradu donútiť podnikateľov predkladať doklady za niekoho iného (zvyčajne za obchodných partnerov). Z toho dôvodu sa TAX LAW rozhodlo do produktu Daňový hovorca zahrnúť ochranu podnikateľa pred neoprávnenými požiadavkami zo strany daňového úradu, aby ho tak odbremenil od daňovo - právnej byrokracie a ochránil jeho majetok a informácie.

 

Chcete mať v požiadavkách daňového úradu jasno?
Vyskúšajte Daňového hovorcu.

Daňový hovorca je spoľahlivý partner vo Vašom podnikaní. Daňový úrad Vám budeme držat od tela a Vy sa tak budete môcť naplno a bez starostí venovať svojmu podnikaniu.

 

Vyskúšať službu

Ako podnikateľ ste sa určite dostali do situácie, kedy od vás daňový úrad žiadal nespočetné množstvo dokladov, ktoré ste ani netušili, že existujú. Úspešne ste ich so svojim účtovníkom pripravili a tŕpli pri ich odovzdaní. Bolo to pre vás nepríjemné, stresujúce a už to viac nechcete zažiť. S nami nemusíte, pretože TAX LAW obhajuje produktívnu slobodu podnikateľov.

Služba daňový hovorca zabezpečí, že budete presne vedieť čo ste povinný poskytnúť a čo už nie. Budete vedieť na čo máte právo, a na čo právo nemáte. Nestane sa vám, že by ste boli odmietnutí aj keď ste žiadali niečo, na čo máte právo. Nestane sa vám situácia, že by ste museli krvopotne predkladať niečo za niekoho iného len preto, že si tak zmyslel zamestnanec správcu dane. Chcete mať aj vy na svojej strane advokáta a zbytočne neriskovať pri daňových sporoch? Vezmite osud do vlastných rúk a zaobstarajte si silného partnera v podnikaní s TAX LAW.

U nás získate všetko za presne stanovených podmienok a cien, ktoré sú dostupné aj pre malých a stredných podnikateľov. Všetko bez starostí a vy sa tak budete môcť plnohodnotne venovať svojmu biznisu.

Ochrana pred neoprávnenými požiadavkami daňového úradu je len jedným z pilierov Daňového hovorcu. Chcete vedieť viac o ďalších výhodách, ktoré Vám Daňový hovorca ponúka? Prečítajte si v nasledujúcich článkoch:
Ste malý alebo stredný podnikateľ? S daňovým úradom viac nebudete musieť komunikovať.
Šikane zo strany daňového úradu odzvonilo
Najčastejším pokutám z daňového úradu je koniec
Rozumiete požiadavkám daňového úradu? Chráňte seba a svoje podnikanie.