Dane

Rozumiete požiadavkám daňového úradu? Chráňte seba a svoje podnikanie.

Nezrozumiteľné požiadavky daňového úradu

Podnikateľskú klímu na Slovensku charakterizuje relatívne nízka úroveň zrozumiteľnosti komunikácie s vládnou byrokraciou. Podnikatelia často investujú veľa času do zisťovania, čo od nich daňový úrad skutočne chce a prečo.

Podnikateľ je v prvom rade povinný mať odborné znalosti v činnosti, v ktorej podniká. Často sa stretávate so zbytočnou záťažou a rozptýlením od práce, pretože nerozumiete žargónu daňového úradu. Daňový úrad častokrát vyžaduje rôzne doklady, podklady a vysvetlenia, kedy podnikateľ musí rozmýšľať a bez ďalšieho len tápe v tom čo by mal alebo nemal spraviť.

S cieľom poskytnúť zrozumiteľný preklad požiadaviek daňového úradu vytvorilo TAX LAW produkt Daňový hovorca. Pomocou služby Daňový hovorca si môžete byť istí, že akékoľvek listy alebo požiadavky vám budú doručené prostredníctvom právnika so zrozumiteľným a jasným vysvetlením.

Na základe našej odbornosti sme vyvinuli proces, kedy klientov oslovujeme s odporúčaným riešením a vysvetlením požiadaviek daňového úradu. Klientom tak stačí častokrát len odsúhlasenie a vec je pre nich vybavená. Právne zastúpenie vám pomôže ušetriť čas a peniaze.

Chcete mať v požiadavkách daňového úradu jasno?
Vyskúšajte Daňového hovorcu.

Daňový hovorca je spoľahlivý partner vo Vašom podnikaní. Daňový úrad Vám budeme držat od tela a Vy sa tak budete môcť naplno a bez starostí venovať svojmu podnikaniu.

 

Vyskúšať službu

Chceme, aby služba Daňového hovorcu bola dostupná pre malé aj stredné podniky. Aj vy môžete mať na svojej strane advokáta a zbytočne neriskovať pri daňových sporoch. Vezmite osud do vlastných rúk a zaobstarajte si silného partnera v podnikaní.

Chcete vedieť viac o ďalších výhodách, ktoré Vám Daňový hovorca ponúka? Prečítajte si v nasledujúcich článkoch:
Ste malý alebo stredný podnikateľ? S daňovým úradom viac nebudete musieť komunikovať.
Šikane zo strany daňového úradu odzvonilo
Najčastejším pokutám z daňového úradu je koniec
Ako ochrániť svoje podnikanie pred daňovým úradom?