Dane

Ste malý alebo stredný podnikateľ? S daňovým úradom viac nebudete musieť komunikovať.

Komunikácia s daňovým úradom

Ste podnikateľ/ podnikateľka, vnímate viaceré bariéry v podnikaní nastavené zo strany štátu? Neprimeraný rozsah byrokracie a nekonečné prieťahy v konaní na úradoch? Vašim cieľom je slobodne podnikať, nie riešiť administratívu a komunikáciu s úradmi. Chcete vytvárať hodnotu a zisk, na ktoré nemáte čas, chuť a ani priestor. Hľadáte riešenie, ktoré Vás odbremení a vyrieši problém skôr ako vznikne.

Sme skupina advokátov a advokátok zo spoločnosti TAX LAW a záleží nám na podnikateľskom prostredí na Slovensku. Veríme, že podnikanie je najúžasnejšia ľudská aktivita, chceme byť účastní vášho podnikania a prinášať vám produktívnu slobodu. V reakcii na potreby svojich klientov prinášame na Slovenský podnikateľský trhu unikátny produkt - Daňový hovorca, ktorý všetku komunikáciu s daňovým úradom vyrieši za vás.

 

Daňový hovorca prináša slobodu podnikania a dáva priestor podnikateľskej tvorivosti tým, že drží od tela všetky štátne inštitúcie a konania a chráni podnikateľov majetok a informácie. Daňový hovorca sa stane vašim partnerom v podnikaní a obháji vaše záujmy.

 

Chceme, aby služba Daňového hovorcu bola dostupná pre malé aj stredné podniky. Aj vy môžete mať na svojej strane advokáta a zbytočne neriskovať pri daňových sporoch. Vezmite osud do vlastných rúk a zaobstarajte si silného partnera v podnikaní.

 

Ako to funguje?

 

Od podpisu zmluvy s našou advokátskou kanceláriou, získavate vlastného daňového hovorcu, ktorý za Vás komunikuje s daňovým úradom, podáva a kontroluje dokumenty, v prípade potreby Vás informuje o potrebe ich upraviť alebo doplniť.

Chcete mať v požiadavkách daňového úradu jasno?
Vyskúšajte Daňového hovorcu.

Daňový hovorca je spoľahlivý partner vo Vašom podnikaní. Daňový úrad Vám budeme držat od tela a Vy sa tak budete môcť naplno a bez starostí venovať svojmu podnikaniu.

 

Vyskúšať službu

Vo svojej firme nemeníte žiadny proces, len získate prístup do portálu Daňový hovorca a z tohto miesta máte pod kontrolou všetky Vaše dokumenty. Do systému nahráte pravidelné výkazy a Daňový hovorca ich za Vás podá. Akýkoľvek dopyt, požiadavka či daňová kontrola zo strany daňového úradu je manažovaná za Vás skúsenými advokátmi a odborníkmi na dane.

 

Všetko je vykonávané za presne stanovených podmienok a cien, ktoré sú u nás dostupné aj pre malých a stredných podnikateľov. A to je všetko. Môžete ďalej produktívne podnikať!

Chcete vedieť viac o ďalších výhodách, ktoré Vám Daňový hovorca ponúka? Prečítajte si v nasledujúcich článkoch:
Šikane zo strany daňového úradu odzvonilo
Najčastejším pokutám z daňového úradu je koniec
Ako ochrániť svoje podnikanie pred daňovým úradom?
Rozumiete požiadavkám daňového úradu? Chráňte seba a svoje podnikanie.